На головну

ТОВ "АргоКом"

м. Чернівці, вул. Головна, 60

м. Тернопіль.

Абонвідділ:

Київстар - (098)036 35 98

Vodafone - (066)794 46 60

Lifecell - (063)746 46 75

Технічна підтримка

Київстар - (067)676 86 29

Ел. скринька:

abon@argocom.te.ua

Перевірка швидкості Інтернет за допомогою SpeedTest

Шановні користувачі, будь-який ресурс перевірки швидкості має похибки в алгоритмі вимірювання доступу до мережі інтернет. Speedtest також не може бути абсолютно достовірним джерелом перевірки швидкості інтернет, але більш менш підходить для приблизної оцінки якості вашого підключення.

Для найбільш вірної перевірки швидкості з'єднання з Інтернет через speedtest.net або інші служби, необхідно:
1. Підключити мережевий кабель безпосередньо до комп'ютера (в мережеву плату), минаючи роутери, точки доступу та інше активне мережеве обладнання.
2. При тестуванні швидкості підключення необхідно припинити роботу всіх програм закачування та спілкування, які можуть вплинути на результати вимірювань (Utorrent, Discord, KLS BACKUP, Facebook та ін.)
3. Відключити всі VPN переадресації.
4. Для перевірки слід використовувати браузер який не містить в собі функцію VPN переадресації (наприклад Google Chrome без встановлених додатків).
5. Залиште тільке одне відкрите вікно та лише одну вкладку Вашого інтернет браузера зі сторінкою speedtest’а.
6. Якщо у вас встановлені антивіруси - рекомендуємо їх відключати на час тестування каналу, наприклад, якщо Ви використовуєте Kaspersky Antivirus, то speedtest може показати швидкість Вашого каналу в Інтернет близько 280 Kбіт/с.
7. Після відключення всіх програм, які вимагають інтернет з'єднання, упевніться в цьому натиснувши Ctrl+Shift+Esc (для Windows), потім перейдіть на вкладу "Мережа" і подивіться на графіки активності інтернет з'єднання, якщо шкала не піднімається вище позначки 1%, то Ви зробили все правильно.
8. Далі, в цьому ж вікні (Диспетчер завдань Windows) перейдіть на вкладку "Швидкість" та спостерігаючи завантаження процесора проведіть тест. 
Під час тесту завантаження процесора не повинно досягати відмітки 100%. 
7. Для достовірності проведіть тест кілька разів! 

Примітка: Ще раз акцентуємо Вашу увагу на те, що мережевий кабель, наданий провайдером, повинен бути підключеним безпосередньо в мережеву карту комп'ютера, а не в роутер або точку доступу wi-fi, інакше тести швидкості можуть бути не коректні. .
Список серверів Speedtest:
Офіційний сайт speedtest - http://www.speedtest.net/


На головну